Planer Posiłków | Format a5 | Magnetyczny - Lastryko |Na lodówkę

17,90 zł
Brutto

Planer Posiłków Pionowy na Lodówkę Ścienny Suchościeralny Magnetyczny ze wzorem Lastryko dostępny w formacie a5.
Jest to uniwersalny planer, na którym możesz zaplanować posiłki w danym tygodniu oraz spisać najważniejsze produkty do kupienia.

Planer nadaje się do wielokrotnego użytku, dzięki zmywalnej powierzchni pokrytej laminatem suchościeralnym.

Planer podklejony jest warstwą magnetyczną, dzięki której porządnie trzyma się np. na lodówce czy innej metalowej powierzchni.

Poniżej dokładny opis produktu ->

Ilość

Planer Posiłków a5  na Lodówkę Ścienny Suchościeralny Magnetyczny ze wzorem Lastryko dostępny w formacie a5.

Planer nadaje się do wielokrotnego użytku, dzięki zmywalnej powierzchni pokrytej laminatem suchościeralnym. Planer podklejony jest warstwą magnetyczną, dzięki której porządnie trzyma się np. na lodówce czy innej metalowej powierzchni.


W cenie:

  • Planer miesięczny w formacie a5,
  • Planer podklejony jest warstwą magnetyczną, więc przylega każdej metalowej powierzchni.

CZYM PISAĆ:

Do planowania trzeba stosować jedynie markery i pisaki zmywalne, do tablic suchościeralnych, polecamy pisaki z naszych aukcji.

CZYSZCZENIE:

Do czyszczenia najlepiej stosować gąbkę do tablic suchościeralnych lub miękką szmatkę wykonaną np. z flaneli oraz płynu do czyszczenia tablic suchościeralnych. NASZ SPOSÓB czyszczenia: wilgotna ściereczka/gąbeczka z odrobiną płynu do mycia naczyń, przecieramy + ponownie piszemy po tablicy po całkowitym wyschnięciu:)


Marker może pozostawiać delikatne ślady na powierzchni suchościeralnej pomimo zmywania, jest to zjawisko normalne i nie podlega reklamacji.

Planerum

Opis

Format
do wyboru